Nasz zespół

Jakub Kłosiński – tykająca bomba humoru, nie wiadomo kiedy wybuchnie. W OK News swój dowcip serwuje w umiarkowanych dawkach, wyśmiewając absurdy otaczającej nas rzeczywistości.
Założyciel stowarzyszenia „Nasze Drogi” zabiegającego o to, by poprawić jakość dróg i bezpieczeństwo ruchu w podwrocławskich Siechnicach. Na co dzień prowadzi firmę meblarską i angażuje się w życie społeczne Wrocławia

 

 

Łukasz Malitowski – student prawa, angażujący się w życie uczelni, jak i społecznie w ramach stowarzyszenia. Analityczny umysł. Jeden ze współtwórców idei OK News – videobloga, w ramach którego podnosimy najważniejsze dla naszego miasta problemy.

 

 

Michał Kuczyński – Odpowiada za Social Media. Z zamiłowania bloger i autor wielu tekstów o charakterze publicystycznym. Interesuje się polityką i ekonomią. Prywatnie miłośnik piłki nożnej, muzyki rockowej i dobrego kina. Niegdyś zapalony wiolonczelista.

 

 

Agnieszka Kubit –  W OK Wrocław działa w charakterze eksperta z zakresu architektury, planowania przestrzennego i prawa budowlanego. Z zawodu jest architektem, prowadzi własną działalność. Współpracuje z czasopismem „Własny Dom”, w którym zamieszcza artykuły o tematyce architektoniczno – budowlanej. Interesuje się prawami kobiet, ekologią i życiem dzikich zwierząt.

 

 

Justyna Ziobrowska – Doktorantka na wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, analizuje działalność podmiotów ekonomii społecznej. Prowadzi szkolenia z wystąpień publicznych. W naszym stowarzyszeniu odpowiada za przygotowanie członków OK do wystąpień medialnych, nadzoruje projekt OK Wrocław News. Za czarującym uśmiechem kryje się ostry recenzent naszego Videobloga.